دیدار اعضای هیات رئیسه دانشگاه پیام نور با مراجع عظام و استاندار قم (4 اردیبشهت 93)

دیدار و گفتگوی دکتر فراهانی ریاست دانشگاه پیام نور و اعضای هیات رئیسه دانشگاه با شماری از مراجع تقلید و علمای عظام قم در چهارم اردیبهشت ماه سال 1393                                              pnu-maraje-5

 

 

 

دیدار رئیس مجلس با برخی از چهره های فرهنگی و سیاسی قم

drlarijani91-2جمعی از چهره های فرهنگی و سیاسی استان قم، با حضور در منزل پدری دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم نمودن حادثه ۲۲ بهمن قم، به گفتگو با ایشان پرداختند.

 

 

همایش روز دانشجو در سال 1391

daneshjoo91-3همایش روز دانشجو (16 آذر) با حضور پروفسور سید مهدی الوانی پدر علم مدیریت نوین ایران، اساتید، دانشجویان و سایر علاقه مندان در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار شد.

 

 

راه اندازی بخش اخبار روحانیت و دفاع مقدس خبرگزاری رسا

RASA91-6رونمایی از بخش اخبار روحانیت و دفاع مقدس خبرگزاری رسا با حضور حجت اسلام ذوالنور، اکبری و سردار مهدی مهدوی نژاد و نیز تقدیر از برخی روحانیان فعال در دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود که عصر دوشنبه، سوم مهرماه در سالن اجتماعات خبرگزاری رسا برگزار شد.

 

 

مراسم رونمایی از کتاب «تحفه الفاطمیین فی ذکر احوال قم والقمیین»

tohfeh-910110-2

 مراسم رونمايی از كتاب «تحفةالفاطمیّين فی ذكر أحوال قم و القمیّين» با حضور آيت‌الله مهدوی كنی، رئيس مجلس خبرگان رهبری و جمعی از محققان، در سالن همايش‌های دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

 

 

بازدید نمایندگان دانشگاه الاهرام مصر از موسسه آموزش عالی طلوع مهر

نمایندگان دانشگاه الاهرام مصر ضمن بازدید از موسسه آموزش عالی طلوع مهر در دیداری با حجت الاسلام والمسلمین بنایی و حجت الاسلام والسملمین دکتر حسینی از اعضاء هیئت موسس این موسسه با برنامه ها و اهداف دانشگاه آشنا شدند.

 

 

جلسه هیئت مؤسس موسسه آموزش عالی طلوع مهر

جلسه هیئت مؤسس موسسه آموزش عالی طلوع مهر

تجدید پیمان مسوولان و کارکنان مجمع جهانی اهل بیت(ع) با امام خمینی(ره)

مسوولان و کارکنان مجمع جهانی اهل بیت(ع) در هشتمین روز از سی و سومین فجر انقلاب اسلامی با حضور در مرقد امام خمینی(ره) با ارمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب تجدید پیمان کردند.

کتاب ها و تالیفات

پیوندها