توليد علم اساس نهضت نرم‏ افزارى


اساسا در نهضت نرم‏افزارى، توليد علم در مرحله اول از اهميت قرار دارد و لكن نبايد از جايگاه عرضه و چگونگى ارائه آن غافل شد، زيرا عدم دقت در خروجى‏ها و يا كم توجهى در بسته‏بندى‏هاى آن در فهم درست مخاطب، شنود و بيننده از محتوا، آسيب جدى وارد مى‏سازد كه اين امر علاوه بر برداشت‏هاى خلاف واقع، گاهى موجب نتيجه معكوس نيز مى‏گردد.

 

 

سال 1394

177

پیام مقام معظم رهبری به ملت شریف ایران در چهلمین روز ارتحال امام خمینى (ره)

150بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌

اولئك كتب فى قلوبهم الایمان و ايّدهم بروح منه و یدخلهم جنّات تجرى من تحتها الانهار خالدین فیها رضى اللَّه عنهم و رضوا عنه اولئك حزب اللَّه الا انّ حزب اللَّه هم‌المفلحون(1)
اكنون چهل روز از مصیبت بزرگ جهان اسلام مى‌گذرد. چهل روز است كه امام ما - روح خدا و نفس مزكّى - احرام پوشیده، به میقات رفته و در بحر وحدانیت حق، مأوى گرفته و بزم ملكوتیان را به حضور خود آراسته است.

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از پاسداران

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌

بیانات, مقام معظم رهبری, دیدار, جمعی از پاسدارانبنده هم این روز بزرگ و این عید پر بركت را به همه آزادیخواهان عالم، به همه حق‌طلبان و آزادمردان و صاحبان روحهاى شجاع و بخصوص به ملت بزرگ ایران و جوانان دلیر این مرز و بوم و فرزندان قرآن؛ یعنى پاسداران عزیز انقلاب و به شما حضّار عزیز، صمیمانه تبریك عرض مى‌كنم.
این اسم كه «روز پاسدار»، روز ولادت حسین‌بن‌على علیه‌الصّلاةوالسّلام است، اشارات و رمزهایى دارد و مسؤولیتهایى را هم متوجه آن قشرى مى‌كند كه امروز به او مى‌زیبد كه بگوید «من پاسدارم و خطِّ حسین‌بن‌على علیه‌السّلام را مى‌روم.»

بيانات مقام معظم رهبری در ديدار مردم قم در سالروز قيام ۱۹ دى‌‌

رهبر انقلاب: بدانيد برادران عزيز، خواهران عزيز، قمى‌هاى عزيز، همه‌ى ملّت ايران! ملّت ايران نشان داده است كه با تكيه‌ى به خداى متعال از همه‌ى موانع عبور خواهد كرد و به هدف خواهد رسيد.

کتاب ها و تالیفات

پیوندها