توليد علم اساس نهضت نرم‏ افزارى


اساسا در نهضت نرم‏افزارى، توليد علم در مرحله اول از اهميت قرار دارد و لكن نبايد از جايگاه عرضه و چگونگى ارائه آن غافل شد، زيرا عدم دقت در خروجى‏ها و يا كم توجهى در بسته‏بندى‏هاى آن در فهم درست مخاطب، شنود و بيننده از محتوا، آسيب جدى وارد مى‏سازد كه اين امر علاوه بر برداشت‏هاى خلاف واقع، گاهى موجب نتيجه معكوس نيز مى‏گردد.

 

 

150

پیام مقام معظم رهبری به ملت شریف ایران در چهلمین روز ارتحال امام خمینى (ره)

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌

اولئك كتب فى قلوبهم الایمان و ايّدهم بروح منه و یدخلهم جنّات تجرى من تحتها الانهار خالدین فیها رضى اللَّه عنهم و رضوا عنه اولئك حزب اللَّه الا انّ حزب اللَّه هم‌المفلحون(1)
اكنون چهل روز از مصیبت بزرگ جهان اسلام مى‌گذرد. چهل روز است كه امام ما - روح خدا و نفس مزكّى - احرام پوشیده، به میقات رفته و در بحر وحدانیت حق، مأوى گرفته و بزم ملكوتیان را به حضور خود آراسته است.

بیانات, مقام معظم رهبری, دیدار, جمعی از پاسداران

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از پاسداران

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌

بنده هم این روز بزرگ و این عید پر بركت را به همه آزادیخواهان عالم، به همه حق‌طلبان و آزادمردان و صاحبان روحهاى شجاع و بخصوص به ملت بزرگ ایران و جوانان دلیر این مرز و بوم و فرزندان قرآن؛ یعنى پاسداران عزیز انقلاب و به شما حضّار عزیز، صمیمانه تبریك عرض مى‌كنم.
این اسم كه «روز پاسدار»، روز ولادت حسین‌بن‌على علیه‌الصّلاةوالسّلام است، اشارات و رمزهایى دارد و مسؤولیتهایى را هم متوجه آن قشرى مى‌كند كه امروز به او مى‌زیبد كه بگوید «من پاسدارم و خطِّ حسین‌بن‌على علیه‌السّلام را مى‌روم.»

بيانات مقام معظم رهبری در ديدار مردم قم در سالروز قيام ۱۹ دى‌‌

رهبر انقلاب: بدانيد برادران عزيز، خواهران عزيز، قمى‌هاى عزيز، همه‌ى ملّت ايران! ملّت ايران نشان داده است كه با تكيه‌ى به خداى متعال از همه‌ى موانع عبور خواهد كرد و به هدف خواهد رسيد.

کتاب ها و تالیفات